سفارش تبلیغ
صبا

EMOZIONANTE
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته پیام‌هایی را از درون کشور دریافتند که باعث شد رویکرد دیگری را نیز در روزهای نزدیک به انتخابات اتخاذ کنند.
مشرق در ادامه رصدهای خود این بار نیز به بررسی اخبار و رویکردهای رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان درباره انتخابات ریاست جمهوری در چند روز گذشته می‌پردازد    :

• مصادره حضور مردم در انتخابات به نفع خود 

رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته پیام‌هایی را از درون کشور دریافتند که باعث شد رویکرد دیگری را نیز در روزهای نزدیک به انتخابات اتخاذ کنند    : 

این رسانه‌ها تا کنون تلاش بسیاری داشتند تا حضور مردم در انتخابات را کمرنگ جلوه دهند؛ برای رسیدن به این هدف مدام بر طبل بی اعتمادی مردم به نظام کوبیدند تا در صورت عدم حضور مردم بر صحت تحلیل خود تکیه کنند؛ اما این رویکرد جواب نداد  .

این رسانه ها سپس تلاش کردند تا مردمی را که قصد دارند در انتخابات شرکت کنند، تشویق به عدم حضور کنند؛ القاء شبهاتی مانند تقلب و مهندسی انتخابات، در این راستا بود؛ اما باز هم مردم به این رویکرد بی توجه بودند.


تحلیل مضحک بی.بی.سی؛ این رسانه که دریافته است حضور مردم در انتخابات همه تحلیل های پیشین آنان را نقش بر

آب خواهد کرد، در رویکردی مضحک تحلیل کرده اند که مردم

در انتخابات شرکت می‌کنند تا به نظام " نه " بگویند!!


حال که این رسانه‌ها دریافته اند مردم حضوری پرشور در انتخابات خواهند داشت، سعی کردند حضور مردم در انتخابات را به نفع خود مصادره کنند؛ این رویکرد جاهلانه در حالی اتخاذ شده که تا پیش از این تلاش این گروه‌ها بر این بود که بگویند عدم حضور مردم در انتخابات به معنی عدم اعتماد و اعتقاد آنان به نظام است. اما حال که دریافته اند مردم حضوری حماسه گون در انتخابات خواهند داشت تلاش دارند تا این حرکت مردم را به نفع خود مصادره کنند.

این رسانه ها در رویکردی مضحک عنوان کرده اند که حضور مردم در انتخابات به معنی " نه " به نظام است. معلوم نیست این رویکرد مضحک به چه صورت به یکباره به تحلیل صحیح از انتخابات بدل گشت؛ آنان که تا دیروز حضور در انتخابات را به معنی تایید جمهوری اسلامی تعریف کرده و مردم را از حضور برحذر می‌داشتند اینک رویکرد و تحلیلی مضحک را به عنوان تحلیل خود از حضور مردم منتشر می‌کنند.

این تحلیل به این خاطر به ذهن این افراد رسیده است چون دریافته اند مردم حضوری پرشور در انتخابات خواهند داشت که این به معنی خط بطلان بر تمامی تحلیل ها و پیش‌بینی‌های این گروه‌ها است. از این رو تلاش کردند تا با اتخاذ این رویکرد بتوانند بعد از انتخابات نیز همچنان مردم را بر صراط خود تعریف کنند!


لعربیه هم سناریوی مضحک بی.بی.سی و دیگر ضد انقلاب را پی گرفته است


حال باید از این افراد پرسید در نهایت حضور مردم به معنی " نه " به نظام است، یا عدم حضور مردم؟ در کدام صورت این رسانه‌ها اعتراف خواهند کرد در تحلیل‌های خود اشتباه کرده‌اند؟ این رسانه‌ها تلاش خود را انجام دادند تا در هر دو صورت حضور و عدم حضور، " نه " به نظام را نتیجه انتخابات معرفی کنند؟

و این تحلیل، بی‌شک مضحک‌ترین تحلیل و دستاویز این رسانه‌ها است؛ مگر می‌شود کسانی که به نظام معترضند و نظام را متهم به تقلب می‌کنند، باز هم در زمین نظام بازی کرده و به نشانه اعتراض (!) بروند رأی بدهند!! کم آوردن قافیه شاعران بی.بی.سی و ضد انقلاب را به این حرف‌های پوچ کشانده است.


• ماهیگیری از آب گل آلود مناظره

رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان که پس از مناظره نخست، سعی کردند با تمسخر مناظره، بیشتر از صدا و سیما انتقام بگیرند، این بار نیز سعی کردند پس از این مناظره داغ و سرنوشت‌ساز، بازهم به نحوی دیگر فضای مناظره را گل آلود و به سبک خود ماهی گیری کنند.

این مناظره که گوشه‌ای از فضای آزاد در کشور را نشان می‌داد و معتقدان به گفتمان جمهوری اسلامی، تنها رویکردهای یکدیگر را به نقد می کشیدند، شرایطی را بوجود آورد تا رسانه‌های مغرض، این اتفاق را فرصتی دیگر برای انتقام از عملکرد جمهوری اسلامی بدانند.

 


بی.بی.سی تلاش کرده است که عنوان کند مناقشه ای بر سر برنامه اتمی رخ داده است؛ و به این ترتیب این اتفاق را
بسیار مهم و چالشی برای نظام نشان دهد؛ حال آنکه نامزدها تنها رویکردهای یکدیگر برای حفظ توان
اتمی ایران را به نقد می‌کشیدند و بحث بر سر اصل موضوع نبود

در مناظره سوم که آقایان ولایتی، روحانی و جلیلی بر سر تاکتیک‌های اتخاذ شده از سوی یکدیگر در سیاست خارجی بحث و یکدیگر را نقد می‌کردند و مردم نیز خود از این مناظره صریح و بی پرده بهترین رویکرد را تشخیص می‌دهند؛ رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان تلاش کردند تا به طریق خود از این رخداد به تیره ترین شکل ممکن آن بهره برده و آن را منتشر کنند. این رسانه‌ها این نقد بی پرده را به چالش هسته ای و انتقاد از سیاست خارجی جمهوری اسلامی در طول سالهای پس از انقلاب توصیف کردند؛دویچه وله سعی کرد تا بحث سیاست خارجی را دعوای اتمی اصولگرایان نشان دهد؛ تا هم بحث اتمی را دارای اختلاف نشان دهد
و هم اصولگرایان را؛ حال آنکه هم اینکه بحث بر سر رویکردها بود و نه اصل موضوع؛ و اینکه یک پای این بحث
حسن روحانی بود که در شمار اصلاح طلبان به حساب می‌آید

این برداشت‌ها در حالی است که نامزدهای محترم بارها تاکید کردند که حفظ عزت جمهوری اسلامی و حرکت بر مداری که منافع ملی را در بالاترین سطح و کمترین هزینه تامین کند، هدف آنان است ولی روش‌های متفاوتی بر می‌گزینند. اما این رسانه‌ها که تمایل ندارند این اهداف را بشنوند و تنها انتقاد به روش ها را به چالش کشیدن موضع جمهوری اسلامی در جریان هسته ای و سیاست خارجی عزتمندانه 34 ساله انقلاب توصیف می‌کنند.

این بحث‌های آزاد درون گفتمانی جمهوری اسلامی، این طمع را در ضد انقلاب بوجود آورد تا آن را یک چالش بزرگ نشان دهند؛ حال آنکه خود نیز می‌دانند چنین اتفاقی نخواهد افتاد و هیچ یک از نامزدها با بحث حق ایران در استفاده از انرژی هسته ای و مقاومت بر سر این حق اختلافی ندارد.

 


رادیو فرانسه نیز نتوانست از این مناظره آزاد به راحتی بگذرد و آن را بحرانی درون ایران نشان ندهد؛ انتقاد از استفاده نکردن از ظرفیت کامل
جمهوری اسلامی در سیاست خارجی، به معنای انتقاد از سیاست خارجی در طول سالهای پس از انقلاب نیست


• تلاش برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات

رسانه های ضد انقلاب همچنان در تلاش هستند تا کاری کنند که مردم حضور کمرنگی پای صندوق رای داشته باشند. این رسانه ها تلاش کردند تا در عین حال که باید بپذیرند حضور پر شور مردم در انتخابات را " نه " به نظام معرفی کنند؛ در عین حال باز هم تلاش کنند تا مردم حضوری کمرنگ در انتخابات داشته باشند.

تلاش این رسانه ها بر این محور است که در هیچ حالتی بازنده انتخابات نباشند:

 


سازمان مجاهدین در بیانیه ای تلاش کرده است تا حضور مردم در انتخابات را بدون اثر تعریف کرده و
به این ترتیب برای عدم حضور مردم در انتخابات تلاش کنند

اول: اگر مردم حضور کمی در انتخابات داشته باشند، بگویند که مردم نسبت به نظام اعتماد ندارند و حرف ما درست بوده است.

دوم: اگر حضور مردم پررنگ بود، بگویند این حضور به معنای " نه " به نظام است؛ و تحلیل خود را صحیح نشان دهند.

این دو رویکرد به تدریج توسط این رسانه ها پیگیری و در امروزه نیز هر دو رویکر توأمان استفاده می‌شود.

رسانه‌های ضد انقلاب تلاش کرده اند تا همچنان بر طبل آزاد نبودن انتخابات بکوبند. این رسانه ها تلاش دارند تا کاری کنند هر طور که هست حضور مردم در انتخابات کمرنگ باشد؛ این رسانه ها این هفته نیز رویکردهای دیگری را مطمح نظر قرار داده و سعی در ترویج آن کردند:

1. اتکا بر بیانیه‌ها و مواضع مغرضانه برخی اصلاح طلبان:

 


مواضع موسوی خوئینی ها برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات، مورد استقبال العربیه قرار گرفته است

اصلاح طلبان دریافته اند که به احتمال فراوان مغلوب این انتخابات خواهند بود و نامزد آنان شانس کمی برای پیروزی دارد؛ از این رو تلاش دارند تا مانع شوند که پیروزی رقیب همراه با حضور پررنگ مردمی نیز باشد؛ این شکست بسیار سنگین و در عین حال ممکن است مضمحل کننده تندروهای این جریان باشد.

موضع سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و موضع افراطی موسوی خوئینی ها بهترین دستاویز در هفته گذشته برای این رسانه‌ها بود. این دو که دریافته اند اصلاح طلبان مغلوب انتخابات خواهند بود و با رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی دیگر امیدی به پیروزی وجود ندارد، تلاش دارند تا زمینه کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات را بوجود آورند.

 


موسوی خوئینی ها تلاش دارد تا همچنان با اتخاذ مواضع ساختار شکنانه خود، در برابر نظام قرار بگیرد؛ سایت کلمه با آب و تاب مواضع
ضد انقلابی موسوی خوئینی ها را پوشش می دهد؛ سایت کلمه تلاش دارد با انتشار
وسیع اینگونه مطالب از اهمیت انتخابات بکاهد

2. تلاش برای تحریم انتخابات

این رویکرد از قدیمی‌ترین سناریوها و از طرح های همیشگی ضد انقلاب برای انتخابات در ایران است؛ این بار نیز ضد انقلاب خارج کشور به این نتیجه رسیده‌اند که باید به گزینه تحریم انتخابات روی بیاورند:

 


رویکرد تکراری و همیشگی ضد انقلاب درباره انتخابات: تحریم انتخابات؛ رویکردی که هیچ وقت تاثیری نداشت و شکست خورد

 

بی شک این رویکرد تاثیری در مواضع ایرانیان نخواهد داشت و ملت ایران بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات ، جایگاه ناچیز این افراد را نشان خواهد داد. این ضد انقلاب و رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب در 24 خرداد نتیجه تلاش‌ها و پیش بینی‌های خود در مورد انتخابات را خواهند دید.

به نظر می‌رسد باید با دقت حرکات ضد انقلاب در روزهای مانده به انتخابات را رصد کرد؛ تلاش خواهیم کرد تا مواضع این رسانه‌ها تا آستانه انتخابات را باز هم مورد رصد قرار داده و به اطلاع مخاطبان برسانیم.

***

منبع: مشرق نیوز


[ دوشنبه 92/3/20 ] [ 11:8 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

به نام خدا

سلام

.
مقام معظم رهبری فرمودند:
مردم باید چشم ها را باز کنند، ملتفت باشند؛
خوشبختانه مردم ما بیدارند. افرادی که می توانند انسان را خاطر جمع کنند، بین خدا و انسان حجت برای انسان درست کنند، انسان به اینها اطمینان کند؛
آنجایی که خودش می تواند تحقیق کند، تحقیق کند.
اینها لازم است باید دقت شود...
.

 


[ دوشنبه 92/3/20 ] [ 6:29 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

به نام خدا

سلام

.

http://mahsoolat.drjalily.com/wp-content/uploads/2013/05/008.jpg

.

چرا رسانه های ضد انقلاب و بیگانه جلیلی را کاندیدای نظام معرفی می کنند؟ + تصاویر

.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست، در مقاله ای به بررسی ویژگی های دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان از دید خود پرداخته است. واشنگتن پست در این مقاله سعید جلیلی را شخصی انعظاف ناپذیر ، ایدئولوژیک و ضد آمریکا و نزدیک به رهبری توصیف کرد و اذعان داشت به نظر می رسد جلیلی در انتخابات پیشتاز باشد.

.

 بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می فرماید ‌:‌ " از همه ی اقشار و از همه ی ملت می خواهم که آداب اسلامی خودشان را نسبت به همه ی امور خصوصا در{ انتخابات }حفظ کنند و مبادا خیال کنند که مبارزات انتخاباتی عبارت از این است که به دیگران بد بگویند و کار شکنی کنند . "

.

پاسخ به تخریب های سازماندهی شده علیه دکتر جلیلی

.


"آیت الله مصباح یزدی" پس از دیدار با "جلیلی": "جلیلی" از ویژگی ها و امتیازات بسیار خوبی برخوردار است... امیدوارم توفیق شکرگزاری از وجود یارانی مانند "جلیلی" را داشته باشیم...

.

با تحریف سخنان خمینی به جنگ جانشین او بروید!

.

اخبار انتخاباتی داغ و به روز سعید جلیلی را اینجا دریافت کنید.

.


صدای پای یک انقلاب می آید، پس جلیلی باید تخریب شود

.

رهبر معظم انقلاب: کسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛
اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند...

.

سعید جلیلی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما: منتخب مردم باید از همان فردای روز انتخابات وارد ایجاد حماسه اقتصادی شود

.

آیت الله زابلی: کاندیدایی بهتر از دکتر جلیلی نمی‌شناسم

.

وزیر خارجه انگلیس در گفت‌وگو با رونامه فرامنطقه‌ای «الشرق الأوسط» تاکید کرد که هم اکنون چشم جهانیان به ایران پس از انتخابات ریاست جمهوری است تا جدیت تهران در مذاکرات هسته‌ای را ببیند.

.

آیت‌الله قرهی رئیس حوزه امام مهدی(عج)، در دیدار ستاد حوزویان جلیلی با تجلیل از شجاعت جلیلی در عرصه مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت:
چنین روحیه‌ای که از ابهت دین ناشی می‌شود، خیلی عالی است و به ایران عزت و شوکت داده است.


 


[ سه شنبه 92/3/14 ] [ 5:11 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

به نام خدا

سلام

مطلب زیر نقل قولی است از یکی از وبلاگ های حامی دکتر جلیلی در پاسخ به تخریب های سازماندهی شده علیه ایشان:

***

تا امشب که با یکی از مطلعین صحبت داشتم قدری ما بین جلیلی و قالیباف شک داشتم که با توجه به اطلاعات ایشان و مطالعاتی که انجام دادم به تکنو کرات بودن قالیباف یقین پیدا کردم پاسخ به شبهات سازماندهی شده علیه دکتر جلیلی
و از آنجا که با مبانی فکری سرمایه داری (که نمونه کاملش آقای هاشمی رفسنجانی است) مخالفم دیگر به قالیباف فکر نخواهم کرد و انشا الله از امشب رای بنده با تمام قدرت دکتر جلیلی است.
اما متاسفانه ستاد های جنگ روانی برخی از کاندیدا ها در حرکتی منظم و سازمان یافته شروع به تخریب دکتر جلیلی کرده اند. ریشه این همه تخریب تنها یک چیز است و آن ترس از سونامی جلیلی و آرای بالای او که با وجود اینکه چند روز بیشتر نیست که ستادهایش شروع بکار کرده اند و سرمایه خاصی ندارد گوی سبقت را از بسیاری ربوده است. این تخریب ها برخی تمسخر است مانند دکتر بی سواد و غیر متعهد یا به قول خبرگزاری دانشجو دکتر آفسایدی علی مطهری که جانباز بودن دکتر جلیلی را به تمسخر گرفت. اینها تکلیفشان مشخص است و آخرت باید پاسخ گو باشند. اما برخی دیگر از تخریب ها تئوریک است که در ادامه سعی می کنم به چند مورد از آنها بپردازم. 

 

یکم: این جمله است "جلیلی یعنی احمدی نژاد" .
1. اگر منظور  دوستان احمدی نژاد سال 84 است؛ یعنی حاج محمود ولایت مدار، ساده زیست و مردمی است که ما هم فریاد می زنیم جلیلی همان احمدی نژاد است. اما اگر منظورشان احمدی نژاد بعد از 11 روز خانه نشینی و حمایت از فرقه انحرافی است؛ خیر دکتر جلیلی همانطور که بار ها اعلام کرده از منحرفین بری است. 
 2. رهبر معظم انقلاب در روز اول سال 1392 در حرم رضوی فرمودند رئیس جمهور بعدی باید نقاط قوت دولت فعلی را منهای نقاط ضفش دارا باشد؛ و لذا شباهت جلیلی با احمدی نژاد با توجه به برائت وی از نقاط ضعف دولت دهم، موید فرمایش رهبری است و لذا نقص و عیب به نظر نمی رسد.
3. برخی از روی دلسوزی، سادگی و یا بعضا از روی غرض می گویند از کجا معلوم جلیلی در سال 1400 مانند احمدی نژاد نشود. سوال به ظاهر منطقی است اما پاسخ آن بسیار ساده. اولا به نظر بنده بجز آقای حداد عادل که به زودی انصراف خواهند داد بقیه همین الان مبانی فکریشان اشکال دارد و از همین الان زاویه دارند، (حتی اگر بخواهند خودشان را بزک کرده و طوری دیگر نشان دهند) ثانیا  همه کاندیدا ها و بطور کلی همه مردم امکان دارد روزی از گفته هایشان برگردند و منحرف شوند "و ما ابرءُ نفسی". ثالثا مبانی تفکر احمدی نژآد در آن سالها زیاد شناخته شده نبود حال آنکه جلیلی در پست های مختلف و بسیار حساس امتحان خود را پس داده و اگر می خواست چپ کند پیش از این چپ کرده بود. و از همه مهمتر اینکه امام خمینی فرمودند ملاک حال فعلی افراد است. این جمله ناظر به همه افراد و حالات می باشد. و معنی آن بسیار واضح است. امروز که جلیلی در خط ولایت است و نوای خدمت سر  می دهد مورد حمایت ماست و اگر خدای نکرده از گفتمانش روزی برگشت دیگر مورد تایید نخواهد بود. کما اینکه احمدی نژاد 84 هم مورد حمایت بود و احمدی نژاد بعد از خانه نشینی غیر قابل حمایت. 

دوم: جلیلی تیم ندارد.
البته دکتر در مستند انتخاباتیش خود پاسخ واضحی به این سوال داد و آن اینکه اگر منظورتان از تیم همان باند است خیر بنده باند ندارم. در اینجا قصد دارم به معرفی برخی از اعضای تیم فکری و اجرایی دکتر جلیلی بپردازم از این مجموعه همانطور که در سایت رجا نیوز بیان شده می توان به افراد زیر اشاره کرد
دکتر پرویز داوودی (معاون اول رییس جمهور در دولت نهم و استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی)، دکتر کامران باقری لنکرانی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم) دکتر علی باقری (معاون دکتر جلیلی در شورای عالی امنیت ملی کشور)، مهندس پرویز فتاح ( وزیر نیروی دولت نهم و مسئول بنیاد تعاون سپاه)، دکتر مسعود میرکاظمی ( وزیر بازرگانی دولت نهم، وزیر نفت دولت دهم و رییس کمیسیون انرژی مجلس نهم)، دکتر محمد سلیمانی (وزیر ارتباطات دولت نهم و استاد مخابرات دانشگاه علم و صنعت)، مهندس محمد رضا اسکندری (وزیر کشاورزی دولت نهم و  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر)، دکتر رضا تقی پور (وزیر ارتباطات در دولت دهم)، دکتر علی اصغر زارعی (معاون سابق وزیر نفت و نماینده مجالس هشتم و نهم)، مهندس سید مهدی هاشمی (رییس سازمان مهندسی کشور، سرپرست وزارت کشور در دولت نهم و نماینده مجلس نهم)، دکتر غلامحسین رضوانی ( قائم مقام معاونت راهبردی رییس جمهور)، دکتر هادی زاهدی وفا (استاد اقتصاد و معاون وزیر اقتصاد در دولت نهم ) و ... البته می توان به افراد زیاد دیگری هم اشاره کرد که نیاز زیادی به این اشارات نیست.
 

سوم: دکتر سابقه مدیریتی و اجرایی ندارد.
 خوب این بهانه جالبی است. و برای بررسی آن باید از چند باب وارد شد.
1. مهم نیست که شخصی مدیریت کلانی اجرایی داشته یا نداشته بلکه مهم این است که در آن پست مدیریتی توانسته خوب عمل کنند یا خیر به عبارت دیگر در آن پست مدیریتی توانسته آنچه به او ماموریت داده شده را به انجام رساند یاخیر.
2. در پست ریاست جمهوری همانقدر که مدیریت اجرا مهم است دیپلماسی هم مهم است، امور فرهنگی هم مهم است و سایر امور مرتبط با کشور نیز مهم است حال شما به این سوال من پاسخ بدهید کدام یک از کاندیدا ها سابقه کار دیپلماتیک در سطح دکتر جلیلی را دارد؟ کدام یک اشراف ایشان به مباحث کلان کشور را دارد؟ و همانطور که خواننده آگاه اطلاع دارد؛ در 6 سال اخیر ایشان در شورای امنیت ملی تمامی مباحث اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بین المللی را بررسی کرده و اطلاعات جامعی نسبت به آنها دارد و لذا همه مقدمات برای یک مدیریت جامع در ایشان وجود دارد.  
3. آنکه دکتر جلیلی سالهاست در پست های مدیریت کلان کشور مشغول به خدمت است و پست های مدیریتی را یکی یکی طی کرده و بالا رفته و لذا با پست های مختلف آشناست و این نیست که مانند برخی یک شبه مدیر کلان کشور شده باشد و لذا می داند در رده های مختلف مدیریتی چه می گذرد و آنجه ابلاغ می کند در سطوح مختلف چه تاثیری می گذارد. 

 

چهارم: دکتر جلیلی برنامه ندارد.

خوب این هم از مباحثی است که این روز ها زیاد در مورد ایشان بیان می شود. پاسخ به آن دو بخش است

1.   باید دید برنامه چه تعریف می شود برخی برنامه را به قول های بی اساس برخی کاندیدا ها نسبت می دهند که اگر ما بیاییم چنین می کنیم و چنان می کنیم. و امسال هم که مد شده همه زمان می دهند و فکر کنم تا چند وقت دیگر برخی از کاندیدا ها بگویند که ظرف یک هفته کشور را گل و بلبل می کنیم. خوب دکتر جلیلی اهل قول دادن های بی پایه نیست و آنچه را می تواند قول می دهد. همانطور که رهبری معظم در دانشگاه امام حسین علیه السلام فرمودند باید توجه داشت به کاندیدایی که قول های غیر قابل اجرا می دهد رای ندهیم. 
2. برای اینکه مشخص شود ایشان برنامه دارند یا نه کافی است یک سر به سایت اتاق فکر ایشان یعنی سایت مسیر بزنید تا با برنامه هایی که ایشان در حوزه های مختلف آماده کرده اند آشنا شوید برای مثال برنامه اصلاح ساختار اجرایی  / برنامه اقتصادی دولت یازدهم  و سایر برنامه های ایشان آشنا شوید.

***

منبع: وبلاگ به خوبی فکر کن


[ سه شنبه 92/3/14 ] [ 12:33 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

به نام خدا

سلام دوستان؛

با توجه به اینکه تکلیف نهایی کاندیداهای ریاست جمهوری مشخص شده و اکنون وظیفه ما انتخاب فرد اصلح است خوبست به بحث های جانبی و حاشیه ای و خواب هایی که دشمنان نظام برایمان می بینند خاتمه داده و همه زیر پرچم ولایت فقیه، اتحادمونو حفظ کنیم و خلاءای پیش نیاریم که فضا رو برای فتنه انگیزی ها و آتش افروزی های دشمن خالی کنه...

همه ما موظفیم به قانون عمل کنیم و درست نیست هرجا باب میلمون نبود به قانون اعتراض کنیم و جنجال بی جا راه بیندازیم چرا که این درست همون چیزیه که دشمن به دنبالشه.

می دانیم که حضرت امام خمینی (ره) به فردی که قانون را قبول نداشت فرموده بودند: تو کی هستی که قانون را قبول نداری، قانون تو را قبول ندارد... پس قانون یک چیز سلیقه ای نیست که هرجا به کاممون بود مطیع باشیم و هرجا به کاممون نبود جنجال راه بیندازیم... هیچ کدام از ما مایل نیستیم چیزی مثل فتنه 88 یک بار دیگه رقم بخوره و اون آسیب ها و ضربه هایی که دیدیم باز تکرار بشه. پس "واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا" (همگی به ریسمان محکم الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید)

خوب است این را هم بدانیم که دشمن از تمام توانش برای تخریب حماسه 92 ما استفاده می کنه و تمام ظرفیت هاشو به کار انداخته:

وندی شرمن، معاون وزیر خارجه امریکا: "هرچه داریم برای اعمال نفوذ در انتخابات ایران به کار می گیریم/ از تکنولوژی های ارتباطاتی برای تاثیر بر انتخابات استفاده می کنیم.."

آیا الان زمان تفرقه و پراکنده شدنه؟ ما همه با هم خواهر و برادریم. اگر گوشت همو بخوریم استخونای همدیگه رو دور نمی ریزیم.

همه ما معتقد به ولایت فقیه هستیم پس چرا همه زیر یک پرچم جمع نشیم و با همه اختلاف سلیقه های طبیعی ای که داریم، چرا همه پشت سر مقتدامون نایستیم و به فکر انجام وظیفه نباشیم؟

آیا غیر از اینه که ما مکلف به وظیفه ایم و بابت انجام وظیفه فردای قیامت باید پاسخگو باشیم و نتیجه آن دست خداست نه ما پس بر اساس نتیجه ای که دست ما نیست مواخذه نخواهیم شد؟

آیا غیر از اینه که همه ما به اعتلای پرچم اسلام اهمیت می دیم و امانت دار این پرچم هستیم تا به امید خدا روزی آن را به دست صاحب اصلی اش بسپاریم در حالی که رو سفیدیم ان شاءالله؟

آیا امام نگفتند بترسید از وقتی که دشمن از شما تعریف و تمجید کنه؟ پس چرا -ناخواسته- حرف دشمن بر زبان ما جاری باشه؟

وظیفه ما روشنه، تا زمانی که دستمون از دست ولی فقیه خارج نشه مسیرو گم نمی کنیم. پس چرا سخنان حضرت آقا رو در مورد معیارهای کاندید اصلح بازخوانی نمی کنیم؟

اگر شبکه های خبری بیگانه و دشمن رو بگیرین می بینین که اکثر اخبارشون متمرکز شده روی تخریب انتخابات آتی ما با جو سازی و آتش افروزی و تشویق کاندیداهای احراز صلاحیت نشده به آشوب و اعتراض و ....

برادران، خواهران، بترسیم از روزی که با دشمنمون هم صدا و هم رای و هم فکر بشیم

بترسیم از اینکه خودمون با دست خودمون، نظاممونو دشمن شاد کنیم

بترسیم از خیانت در امانت

این نظام، این مملکت، این انقلاب دست ما امانته و هرکار کنیم فردای قیامت بابتش باید جواب پس بدیم

مگه نشنیدیم که شکر نعمت، نعمتت افزون کند؛ کفر، نعمت از کفت بیرون کند؟

مگه این نظام اسلامی و این انقلاب نعمت نیست؟ به جا آوردن شکرانه اش سبب پیوستن این انقلاب به انقلاب عظیم مهدوی خواهد بود ان شاءالله. شکرانه این انقلاب و این نظام همون وحدت کلمه ایه که همیشه امام و مقام معظم رهبری بهش تاکید کردن:

شکرانه بهره مندی از رهبری و ولایت ولی فقیه، تبعیت و سرسپردگی به فرمایشات ایشونه تا بواسطه این بتونیم ارادتمونو به امام زمانمون عج ثابت کنیم و پیششون رو سفید باشیم ان شاءالله.

فراموش نکنیم: ولایت فقیه امتداد ولایت رسول الله است

برادران، خواهران، اگر کسی که در میان نامزدها از نظر ما اصلح بود و اکنون به هر دلیل احراز صلاحیت نشده واقعا اصلح بوده باشد باید اکنون بی چون و چرا در برابر قانون تمکین کنه. اگر نمی کنه بدونیم که واقعا اصلح نبوده و فریب خورده ایم

این حرف ها که خواستن کاندیداها فقط کسانی باشن که نظرشون به نظر رهبر نزدیکه و خواستن مخالف بینشون نباشه و ... به خدا حرف دشمنه. شبکه های خبری دشمنو رصد کنیم تا چشممون باز شه. اگر خلاف چیزی که به ما القا می کنند عمل کنیم رستگار خواهیم شد ان شاءالله... مواظب باشیم دلمون به فریب هاشون گره نخوره... مواظب باشیم با احساساتمون بازی نکنن

ما تو این مملکت یه خانواده ایم اگر هم اختلافی بینمون باشه اختلاف سلیقه است... خانواده مشکلشو بین خودش حل می کنه و به هرشکل باشه دست غریبه رو از دخالت در امور داخلی اش قطع می کنه

سبب نشیم فضا برای دخالت های نابجای بیگانگان باز باشه

اینا برای ما برنامه دارن. می خوان بدتر از فتنه 88 رقم بزنن. مگه نشنیدیم همین چند وقت پیش چند قاچاقچی که قصد انتقال مقدار زیادی اسلحه به تهرانو داشتن دستگیر کردن. چشممونو باز کنیم و اسیر شهوات و خودخواهی ها و احساسات نابجا نشیم

الان زمان بحث و گفتگو در مورد مسائلی که گذشت و افرادی که در حال حاضر نقشی در حماسه 92 ندارند نیست

به جای اتلاف انرژی و ایجاد کدورت و دشمنی میان دوستان، انرژی و توانایی هامونو در جهت دستور مقام معظم رهبری به کار بندازیم و همه با همه اختلاف سلیقه هایی که داریم دست به دست هم بدیم تا حماسه ای بی نظیر در تاریخ این مملکت رقم بزنیم و برای همیشه دشمنانمونو از طمع در ایجاد تفرقه در بینمون، مایوس کنیم و کاری کنیم که فردا سربلند باشیم که موجبات خشنودی دل امام زمانمون عج رو رقم زدیم ان شاءالله

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا

هشت گزینه برای انتخاب داریم سعی کنیم از بین اونا کسی که واقعا اصلحه رو انتخاب کنیم. هرکس به وظیفه خودش باید عمل کنه و اولین وظیفه همه ما، احترام به قانون و سرسپردگی در برابر اونه

مشاهده خط مشی انتخابات 92 در فرمایشات مقام معظم رهبریhttp://www.wisgoon.com/media/pin/images/o/1354942838115093sir4Q6_500.jpghttp://www.miyanali.com/usr/mita/gal447.jpg?686262131


[ پنج شنبه 92/3/2 ] [ 1:29 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

http://upload.tehran98.com/img1/k04vkjua6r1eksm99jyt.jpg


[ شنبه 92/2/14 ] [ 9:21 صبح ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

 

http://upload.tehran98.com/img1/5aa9fpps2qrnzt9ean9n.jpg

 

 

 

 


[ شنبه 92/2/14 ] [ 9:19 صبح ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

به نام خدا

سلام

مطلب زیر بخش هایی از سخنان امروز مقام معظم رهبری است در جمع کارگران و فعالان بخش تولید که در ارتباط با انتخابات پیش رو بیان فرمودند:

*

کشور و ملت بزرگ و مقاوم ایران  به رئیس جمهوری نیاز دارد که در عرصه بین المللی و در مقابل استکبار، نترس و شجاع، و در عرصه داخلی نیز صاحب برنامه، حکمت، تدبیر، معتقد به اقتصاد مقاومتی، دارای تهذیب اخلاقی، به دور از حاشیه سازی وتشویش آفرینی و دارای شعارهای  منطقی و منطبق با واقعیت باشد    .

حماسه به معنای حرکتی جهادگونه وپرشور است و این موضوع، باید مد نظر مردم و مسئولان قرار گیرد و بر همین اساس، شناخت ضعف ها و خلاءها و برنامه ریزی صحیح برای تحقق حماسه ضروری است.

حماسه اقتصادی و سیاسی، توأمان با یکدیگر هستند و هرکدام دیگری را حفظ و تقویت می کند.

رهبر انقلاب اسلامی حماسه سیاسی را نیز حضور آگاهانه مردم در صحنه سیاست و مدیریت کشور خواندند و افزودند: نمونه بارز حماسه سیاسی، انتخابات پیش رو است که به توفیق الهی در وقت مقرر و با حضور شوق آفرین مردم برگزار  خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای، کاهش انگیزه مردم برای حضور در صحنه انتخابات را طراحی بدخواهان ملت به منظور مقابله با حماسه سیاسی دانستند و خاطرنشان کردند: طراحان پشت پرده استکبار بعد از گذشت سالیان متمادی از معارضه و دشمنی، همچنان ملت ایران و روحیه ایمان و ایستادگی این ملت را نمی شناسند.

ایشان افزودند: در طول این 34 سال همواره تحسین بزرگ برای ملت ایران بوده است زیرا اگر مسئولان از خود ایستادگی نشان دادند، به پشتوانه ایستادگی مردم بوده است و از این پس نیز اینگونه خواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی، انتخابات را مهم و عرصه ظهور قدرت ملی دانستند و خاطرنشان کردند: ملتی که زنده و با نشاط و متکی به اراده الهی و مطمئن به پشتیبانی خداوند است، در همه عرصه ها از جمله عرصه انتخابات، پیروز میدان خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به سخنان چندی قبل خود مبنی بر امکان حضور همه سلائق معتقد به انقلاب اسلامی، در میدان انتخابات، افزودند: کسانی که وارد این میدان می شوند، باید در ارزیابی توانایی خود و همچنین ارزیابی جایگاه مدیریت اجرایی کشور دچار اشتباه محاسبه نشوند.

ایشان تأکید کردند: افرادی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند، بعد از ارزیابی صحیح وارد میدان شوند، و در نهایت، این ،ملت است که تصمیم گیری خواهد کرد.

رهبر انقلاب اسلامی ساز و کار انتخابات در کشور را مستحکم خواندند و افزودند: همانگونه که امام (ره) بارها تأکید می کردند حضور شورای نگهبان در انتخابات و بررسی صلاحیت ها بوسیله انسان هایی عادل، بی طرف و بصیر، حضور مبارکی است.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: بعد از بررسی صلاحیت ها بوسیله شورای نگهبان، مردم با تحقیق  در سوابق، شعارها و سخنان افراد صالح معرفی شده، شخصی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب خواهند کرد و این موضوع، ساز و کار قانونی بسیار مناسب و مبارکی است.

ایشان در ادامه به بیان برخی ویژگیهای مورد نیاز برای رئیس جمهور منتخب پرداختند و گفتند: رئیس جمهور باید فردی باشد که در درجه اول، ایمان و اعتقاد به خدا، مردم و قانون اساسی داشته باشد و در درجه دوم دارای روحیه مقاوم باشد.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: ملت ایران، به دنبال تحقق اهداف و کارهای بزرگی است و اهل تسلیم شدن نیز نیست و کسی نمی تواند با او با زبان زور حرف بزند بنابراین، فردی هم که در رأس قوه مجریه قرار می گیرد باید در مقابل فشار دشمنان ،نترس و شجاع و مقاوم باشد و اهل از میدان خارج شدن نباشد.

حضرت آیت الله خامنه ای، تهذیب اخلاقی و درگیر حواشی نشدن را از دیگر ویژگیهای مورد نیاز در انتخاب رئیس جمهور، برشمردند و گفتند: من همواره در سالهای گذشته از رؤسای جمهور و دولتهای مختلف حمایت و در کنار آن، توصیه نیز کرده ام و توضیح هم خواسته ام.
ایشان افزودند: یک از توصیه ها و تأکید های همیشگی به رؤسای جمهور این بوده است که برای مردم هزینه و مشکل درست نکنند و از دغدغه آفرینی و ایجاد تشویش و نگرانی بین مردم پرهیز نمایند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند: کسانی که وارد عرصه انتخابات می شوند نباید به مردم وعده های نادرست و در باغ سبز غیر منطقی نشان بدهند بلکه باید با سخنان منطقی و منطبق بر واقعیت و توکل بر خدا پیش بروند.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: رئیس جمهوری که میخواهد در رأس دستگاه اجرایی این کشور و ملت بزرگ قرار گیرد و این راه پر افتخار را با کمک مردم طی کند باید دارای چنین خصوصیاتی باشد.

ایشان یک نکته مهم را هم یادآور شدند و گفتند آنچه که ما از تجربه سالهای انقلاب بدست آورده ایم این است که خداوند متعال با فضل و هدایت خود این ملت را بر همه دشمنان پیروز خواهد کرد.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان تأکید کردند: هر که با این ملت دارای انگیزه عمیق الهی در افتد قطعا بر خواهد افتاد.

*

بس تجربه کردیم درین دیر مکافات

با دُردکشان هرکه در افتاد بر افتاد


*

خدای مهربون، رهبر عزیزمونو حفظ کنه به فضل و کرمش. من که واقعا امروز احساس آرامش کردم با این سخنان قوی، محکم و روشن کننده مسیر

بیانات ایشونو می تونین اینجا گوش کنین: کلیک

منبع

التماس دعا

 


[ شنبه 92/2/7 ] [ 9:35 عصر ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

http://grafica.persiangig.com/Entekhabat%2092/3.jpg


[ شنبه 92/2/7 ] [ 9:25 صبح ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]

http://grafica.persiangig.com/Entekhabat%2092/e2.jpg


[ شنبه 92/2/7 ] [ 9:24 صبح ] [ آگاهی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

امکانات وب


بازدید امروز: 24
بازدید دیروز: 82
کل بازدیدها: 277669